JSS TRIPLER


   Niekwestionowany lider zarabiania w necie. W zaledwie kilka miesięcy do programu przystąpiło kilkadziesiąt tysięcy internautów liczących na łatwy zarobek.

Czym właściwie jest JSS Tripler ?
   Jss Tripler, to część większej całości jaką jest program JustBeenPaid. Twórcą programu jest legendarny Frederick Mann, milioner-filantrop i internetowy wizjoner. Udało mu się stworzyć program, który dzięki wymyślonemu przez niego mechanizmowi trwałego zrównoważenia, daje nadzieję na istnienie w dotychczas nieosiągalnych przez nikogo ramach czasowych. W założeniach program ma istnieć stale, wypełniając swe zobowiązania wobec użytkowników.
   Sam system JBP opiera się na harmonijnym współistnieniu jego dwóch podstawowych filarów: programu głównego JSS (Synergy Surf) i programu JSS Tripler. Przepływ środków między tymi programami oraz jedyny w swoim rodzaju mechanizm tzw. restartu, gwarantuje stabilną trwałość i wypłacalność

Dochód poprzez zakup pozycji:
  Zasada działania samego JSS-Tripler jest bardzo prosta. Po dokonaniu depozytu możemy zakupić pozycje JSS-Tripler – koszt jednej pozycji to 10$. Zakupione pozycje przez 75 dni będą generowały zysk w wysokości 2% dziennie, po czym wygasną. Czyli z jednej pozycji zakupionej za 10$ po 75 dniach będziemy mieli  2% x 10$ x 75dni = 15$!
Program oferuje także możliwość ręcznego compoundingu, czyli za wypracowane przez program zyski możemy dokupić nowe pozycje JSS-T, dzięki czemu dzienny zysk wzrośnie. Podam przykład:
Dysponując 100$ zakupiłeś 10 pozycji JSS-T. Każda z nich generuje dziennie 2% zysku, czyli zarabiasz 2$ dziennie. Po 5 dniach zarobiłeś w sumie 10$, czyli możesz dokupić koleją pozycję JSS-T. Dzięki temu zarabiasz teraz 2,2$ dziennie. Załóżmy, że przez 36 dni wszystkie zyski reinwestujesz, dokupując nowe pozycje. Po 36 dniach posiadasz pozycje warte 200$, czyli dzienny zysk wynosi już 4$!

  System na start każdemu nowemu uczestnikowi daje 1 pozycje czyli 10$ w prezencie powitalnym aby można zapoznać się z możliwościami  programu. Po 60 dniach system odbierze nam te 10$, jednak na naszym koncie pozostanie już 5$ zarobionych z tej pozycji.
Zarobionymi pieniędzmi możesz  dysponować w dowolny sposób tzn. albo kupisz nowe pozycje albo dokonasz wypłaty (min 20 dolarów).

Po 75 dniach pozycje przestają dla nas pracować w JSST, jednak nie znaczy to, że przestają istnieć. Każde 4 "wygasłe" pozycje JSST są zamieniane na 1 pozycję (matrycę) JSS w programie głównym i rozpoczynają w nim nowe życie. Jeśli taka matryca się wypełni, otrzymujemy dodatkowo $60. Jednak ta sytuacja dotyczy jedynie tych partnerów JBP, którzy mają wykupiony upgrade ($15 na 3 miesiące). 
O tym czy wykupisz upgrade, musisz sam zdecydować. 

Dochody z polecania
  Oprócz tego, program oferuje niezły, dwupoziomowy program referencyjny. Każdy ma możliwość poprzez swój własny reflink polecania tego programu innym, żeby mogli z niego korzystać i zarabiać.
Każdy Sponsor otrzymuje za każdym razem przy zakupie pozycji przez partnera z pierwszej linii - 10% (1 $) i z drugiej lini.- 5% (0,5 $)

Jaka jest najlepsza strategia dla JustBeenPaid ?
  Istnieje dużo strategii ale i tak ostateczna wybór będzie należał do Ciebie. Przedstawiam przykładowo dwie dość popularne strategie.

Strategia biernego inwestowania.
  Inwestujemy dowolną kwotę, jednak minimum to $30. Taka kwota pozwala nam wykonać dwie wypłaty, których suma wyniesie $45. Pierwszą wypłatę możemy zlecić gdy stan naszego konta przekroczy $20, kolejną już po upływie 75 dniowego cyklu.
 
Strategia 50 pozycji
 W tym przypadku musimy na początek zainwestować kwotę $500, aby mieć na starcie 50 aktywnych pozycji (można oczywiście zacząć od niższej kwoty i reinwestując systematycznie zarobione środki dojść do pożądanego stanu). W zależności od pułapu startowego może to zająć nieco czasu. Jednak począwszy od momentu osiągnięcia żądanego statusu postępujemy według schematu: codziennie kupujemy 1 pozycję JSST a na wypłaty pozwalamy sobie wtedy, gdy nadwyżka bilansu wynosi > $20.

   Program JSS Tripler sam w sobie nie jest trwale zrównoważony, jego istnienie warunkują czynniki czysto matematyczne, natomiast poprzez powiązanie (podlegającego restartowi) JSS Triplera z programem JSS, tworzy się system odporny na typowe dla tego typu programów niebezpieczeństwo, jakim jest nadwyżka zobowiązań programu wobec jego użytkowników nad aktualną zdolnością programu do wypłat. Najprościej rzecz ujmując, gdy program traci zdolność do realizacji wszystkich wypłat, program JSS Tripler podlega restartowi, który zmieniając strukturę zobowiązań wobec użytkowników, utrzymuje ciągłość systemu.

Co to jest JSS Tripler  - TUTAJ

SZYBKI START 


1.Rejestracja  -  poprzez link:  http://www.justbeenpaid.com/?r=2b3B3btQXm
2.Weryfikacja linku aktywacyjnego, który otrzymasz e-mailem (polecam założenie konta gmail )
3.Zasilenie swojego konta w JustBeenPaid przeznaczoną na ten cel kwotą pieniężną
4.Zakup dowolnej liczby pozycji  / koszt jednej pozycji = 10$
  
Wpłaty i wypłaty  w programie dokonujemy na konto AlertPay