SURFBARY


                          

    Surfbary to darmowe aplikacje umożliwiające nam zarabianie pieniędzy w czasie kiedy jesteśmy podłączeni do internetu i korzystamy z komputera. Po uruchomieniu, surfbar rozpoczyna wyświetlanie bannerów reklamowych. Za każdy wyświetlony banner, otrzymujemy określoną liczbę punktów, które są później przeliczane na pieniądze.
   Większości surfbarów ma niewielki rozmiar, zbliżony do klasycznego bannera i można je umieścić w dowolnym miejscu ekranu monitora. 
Surfbary to znakomity sposób dorobienia do kieszonkowego lub uzyskania konkretnych dochodów w oparciu o rozbudowany system poleconych. W celu wypłaty zarobionych pieniędzy musisz posiadać konto w  banku online, mogą to być PayPal lub Alert Pay . / więcej o bankach internetowych w zakładce ONLINE BANKS /

20dollars2surf


  20dollars2surf jest chyba najpopularniejszym na świecie surfbarem. Jednak ważne jest to, że w pełni wypłacalnym i oferującym duże możliwości zarabiania pieniędzy. Serwis rozpoczął działalność w 2009 roku. Proces zarabiania polega na zainstalowaniu specjalnego programu udostępnionego przez firmę i oglądaniu serii wyświetlanych w nim reklam. Reklamy są wyświetlane w formie klasycznych bannerów W odróżnieniu do innych surfbarów, program ten nie wymaga wpisywania kodów sprawdzających naszą obecność przy komputerze. Rozmiar uruchomionego surfbaru wynosi 490 x 60 pikseli i nie obciąża systemu. Co minutę następuje zmiana bannera reklamowego a my otrzymujemy 1 punkt. Tak więc w ciągu godziny jest to ok 60 punktów. Przelicznik jest zmienny, zwykle wynosi ok 0,10 $ za 1000 punktów. Minimum do wypłaty to 20 $ wypłacane na konta PayPal i AlertPay. Twoje zarobki zależeć będą od długości czasu w jakim baner będzie wyświetlany na ekranie monitora. 20Dollars2Surf oferuje rewelacyjny 10 poziomowy system referencyjny

Informacje dodatkowe dotyczące zdobywania punktów
 
- z surfbara maksymalnie 10 000pkt na miesiąc 
- z poleconych 10% ich dorobku punktowego
- otrzymujesz 1pkt/24h za każdą przekierowaną osobę na stronę 20dollars2surf.com z Twojego reflinku. Początkowo za pomocą tej metody możesz uzbierać 1000pkt, ale każda polecona osoba przez Ciebie zwiększa Twój limit o kolejne 1000pkt.

i-Gagnant Barre 


  i-Gagnant Barre jest francuskim surfbarem płacącym w euro za wyświetlanie bannerów reklamowych na ekranach naszych monitorów. Jest serwisem bardzo zbliżonym do 20Dollars2Surf lecz nieco mniej popularnym. Surfbar płaci w Euro a wymiana punktów zarobionych za aktywność wymieniana jest pod koniec każdego miesiąca. Przelicznik punktów podobnie jak w wymienionym wyżej 20Dollars2Surf. Znaczącą różnicą jest to, że w mamy tylko 2 poziomy poleconych które dają nam 20% i 5% ich dochodu oraz, że co jakiś czas musimy przepisać kod weryfikacyjny (od czego zwolnieni będziemy po wykupieniu konta VIP ). Minimum do wypłaty wynosi 15 euro wypłacane na konto m.in PayPal. Program obsługuje polską wersję językową.


Smartbarre


                     
   SmartBarre funkcjonuje w sieci od sierpnia 2007 i jest francuskim surfbarem płacącym w euro za wyświetlanie bannerów reklamowych na ekranach naszych monitorów. Baner systemu SmartBarre jest bardzo przyjazny - można przemieszczać go po ekranie w dowolne miejsce, możliwe jest także zmiana jego przeźroczystości w taki sposób, aby jak najmniej ingerował w pracę użytkownika na komputerze. To jedyny surfbar z takimi udogodnieniami. Zmiana reklamy na banerze następuje co 45 sekund i warta jest 1 punkt. Tak więc w ciągu godziny można zdobyć 80 punktów. Wartość punktów jest zmienna, Obecnie za każde 1000 pkt. otrzymamy około 7- 8 eurocentów. Wypłatę możemy zrealizować po zgromadzeniu 15 euro. SmartBarre sprawdza naszą aktywność generując na surfbarze kod który należy przepisać i zatwierdzić. Smartbarre posiada 3 poziomowy system  poleconych z prowizją wynoszącą odpowiednio: 25% - 10% - 10% na poszczególnych poziomach.


Nols-Barre

                               


Nols-Barre  to francuski surfbar, który wystartował 1 września 2011 roku. Posiada aż trzy poziomy poleconych: 50%, 20%, 10%. Minimum do wypłaty to 5€ realizowane na PayPal, lub w kodach do innych serwisów. Surfbar potrzebuje aktywności ze strony użytkownika przez około 2 godziny. Dodatkowo klikając w reklamy PTC, zarabiamy trochę więcej, Reklamy są np 30-sekundowe lub też wymagane jest kliknięcie w jakieś odnośniki na stronie z reklamą w celu jej zaakceptowania.
Opis Rejestracji:
PSEUDO: wpisz swoje pseudonim/nick
MOT DE PASSE: wpisz wybrane przez siebie hasło
PARRAIN: to osoba polecająca
LANGUE: możesz wybrać język FR-francuski lub EN-angielski
E-MAIL: podaj swój adres e-mail  
  Po wpisaniu danych kliknij u dołu "S'inscrire". Otrzymasz maila, a w nim link aktywacyjny, wystarczy w niego kliknąć i już można się zalogować na swoje konto.
Po zalogowaniu musisz  pobrać surfbara na komputer, w tym celu klikamy w "Barre de Surf" a następnie w baner z niebieską strzałką z napisem "Telecharger la barre de surf", zapisz go na pulpit i po ściągnięciu zainstaluj programik. Na końcu instalacji zostaniesz zapytany czy uruchomić go teraz. Do logowania banera potrzebny jest adres e-mail oraz hasło podane w procesie rejestracji. Po około dwóch godzinach aktywności pojawia się kod literowo-cyfrowy, który należy przepisać aby dalej surfbar umożliwiał zarabianie.